Markotić kaže da je politizacija Stožera možda dovela do povećanja broja slučajeva

Ravnateljica Klinike za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“, Alemka Markotić, gostovala je danas na televiziji N1. Komentirala je velik porast broja oboljelih od koronavirusa u Hrvatskoj. Podsjetimo, u posljednja 24 sata oboljelo je 95 osoba. “Imamo dva žarišta” “Rekli smo…









