Tuzla City poražen nakon vodstva od 2:0

Tuzla City je danas odigrao svoj prvi pripremni meč u Čatežu u Sloveniji, a protivnik je bila ekipa Domžala koja je stigla do pobjede velikim preokretom i slavila 3:2.

Naš premijerligaš je na poluvremenu imao vodstvo od 2:0 zahvaljujući golovima Nukića u 2. i Mišića u 13. minuti, ali ga je u nastavku ispustio za desetak minuta.

Do poravnanja Domžale dolaze golovima Repaša i Hodžića u 53. i 56. minuti, a u samom finišu utakmice Slovenci daju i treći gol i na kraju trijumfuju sa 3:2. Strijelac je bio Mavretič.

Treba reći i da je u prvom poluvremenu Nevres Fejzić odbranio penal jednom igraču Domžala.

Ovo je, inače, druga utakmica ekipe Husrefa Musemića od početka priprema. Na Kupresu su igrali s Veležom 1:1.

Domžale – Tuzla City 3:2

Tuzla City je meč počeo u sastavu: Fejzić, Mehidić, Šukilović, Duraković, Nukić, Džafić, Čeliković, Mešinović, Mišić, Mehanović i Krpić.

U nastavku su šansu dobili: Brajlović, Đerić, Ibrahimkadić Igor, Ibrahimkadić David, Guity, Ricardo, Mehmedović, Hasanbegović, Čabrić, Ubiparip. (sc, tl)