Sloga u Modriči nadigrala prvaka države!

Zrinjski je doživio treći poraz ove sezone, ovaj put u u Modriči od dobojske Sloge Meridian, koja ih je savladala sa 1:0 (1:0).

Prvu veliku šansu na utakmici imali su gosti Bilbija je šutirao glavom pored gola, lopta je nalazi više u posjedu Zrinjskog, međutim nisu to uspjeli realizovati.

Sloga od 34. minute je vodila golom Krstovskog na asistenciju Ristića.

Janković je četiri minute poslije izveo korner, Jakovljević šutirao ali golman Sloge je odbranio. Bilbija je novu šansu imao u 43. minuti utakmice, ali ni ovaj put nije bio precizan.

Odlično je igralo na otvaranju drugog poluvremna, pa je i Ćuže imao priliku da postigne pogodak matirao je golmana Sloge Dabića, međutim lopta je otišla pored gola.

Veliku šansu su propustili domaći nakon što je Kulenović pobjegao Jakovljeviću i našao se sam pred golmanom, međutim stoper je stigao napadača pa je izbio loptu van granica igrališta.

Zrinjski je krenuo po gol koji bi im donio povoljan rezultat imali su šanse preko Marandicia i Ćužea, ali do promjene rezultat nije došlo.