Sloboda usamljena na vrhu tabele, u Mostaru pobijedili Velež

Juniorska selekcija Fudbalskog kluba “Sloboda” danas je putovala na gostovanje u Mostar, a izabranici Amira Spahića snage su odmjerili protiv U19 selekcije Veleža.

Nova tri boda su upisali fudbaleri Slobode, a konačan rezultat utakmice je bio 0 – 2.

Prvi gol za Slobodu je postigao Adi Alić u 40. minuti utakmice, a konačan rezultat utakmice je postavio Dževid Avdihodžić u 78. minuti.

Nakon pet odigranih kola, juniorska selekcija FK “Sloboda” je vodeća na tabeli sa 15 osvojenih bodova, dok se ekipa Veleža nalazi na osmoj poziciji sa osvojenih 6 bodova.

Velež: Ribić, Salčin A. (Mašetić 53′), Dizdarević, Husović, Sijamija, Pirija (Maksumović 46′), Krkić (Gosto 64′), Smailović (Tanjo 77′), Salčin K (Buturović 58′), Elkaz, Šehić

Sloboda: Mehić, Avdić, Pašić, Paležnica, Omerović (Vrabac 53′), Alić (Halilagić 79′), Mehmedović (Divković 86′), Kovačević, Saletović (Begović 88′), Kapetanović (Avdihodžić 64′), H.Beganović. (tl, fk sloboda)