Real siguran u gostima, Peljto odlično sudio u Berlinu, Bayern prošao “pakao” u Istanbulu (Foto)

U istoj grupi Napoli je kao gost savladao Union Berlin rezultatom 1:0, a gol odluke postigao je Raspadori u 61. minuti.

Nogometaši Real Madrida zadrži su stopostotan učinak u grupnoj fazi Lige prvaka nakon što su u 3. kolu grupe C kao gosti pobijedili na gostovanju Bragu rezultatom 2:1.

Kraljevi su poveli već u 16. minuti kada je Rodrygo načeo mrežu Portugalaca, a sjajni Bellingham je u 61. minuti udvostručio prednost, prenosi Klix.

Tračak nade Bragi vratio je Djalo pogotkom u 61. minuti, ali do kraja je ostalo 2:1.

Utakmicu je pred 75.000 gledalaca u spektakularnoj atmosferi sudio naš Irfan Peljto, a njemu su asistirali Senad Ibrišimbegović i Davor Beljo, dok je četvrti sudija bio Dragan Petrović.

U grupi D važnu gostujuću pobjedu ostvario je Real Sociedad na gostovanju protiv Benfice 1:0, a utakmicu je odlučio Mendez golom u 63. minuti.

Nešto ranije u ovoj grupi Inter je na svom terenu nadigrao Salzburg sa 2:1.

Bayern je u grotlu stadiona u Istanbulu pobijedio galatasaraj 1:3, ostvarivši osmu uzastopnu pobjedu u gostima.