Real Madrid i Bayern osigurali nokaut fazu Lige prvaka, sedam golova u Kopenhagenu! (Foto)

Nevjerovatna utakmica je viđena u Danskoj između Kopenhagena i Manchester Uniteda sa čak sedam pogodaka. Kopenhagen je na kraju slavio pobjedu sa 4:3.

Odigrano preostalih šest utakmica četvrtog kola grupne faze Lige prvaka, a imamo još dva sigurna učesnika nokaut faze Lige prvaka

Real Madrid je ostvario sigurnu i veliku pobjedu protiv Brage sa 3:0 i tako osigurao nokaut fazu Lige prvaka.

Strijelci za Kraljeve u večerašnjoj utakmici bili su Brahim Diaz u 27. minuti utakmice, Vinicius Junior u 58. minuti utakmice i Rodrygo u 61. minuti susreta.

Osim Kraljeva nastup u nokaut fazi osigurala je i ekipa Bayerna koja je sa 2:1 savladala Galatasaray. Ipak, pobjeda je došla dosta teže od očekivanog, te su golovi postignuti tek u drugom poluvremenu.

Jedini strijelac za Bayern bio je nevjerovatni Harry Kane koji je u svega šest minuta postigao dva pogotka u finišu susreta. Pogodak utjehe za turski tim postigao je Cedric Bakambu.

Crveni đavoli su poveli zahvaljujući odličnom Hojlundu koji je pogađao u trećoj minuti utakmice i 28. minuti. Ipak, bitan detalj desio se u 42. minuti kada je direktan crveni karton zaradio Marcus Rashford.

Kopenhagen je uspio već do kraja prvog poluvremena stigao do izjednačenja, a strijelac je bio Elyounoussi i Goncalves.

United je uspio ponovo povesti u 69. minuti utakmice preko Fernandesa, ali do kraja nisu uspjeli izdržati sa igračem manje.

Prvo je u 83. minuti Lerager pogodio za 3:3, da bi četiri minute kasnije pogodio Bardghji za velikih 4:3 i preokret Kopenhagena.