Cristiano Ronaldo je sinoć u Zenici briljirao i sa dva pogotka učestvovao u ubjedljivoj pobjedi Portugala nad Bosnom i Hercegovinom rezultatom 5:0.

ronaldo u tri recenice opisao desavanja od sinoc u zenici
Ronaldo je na Bilinom polju još jednom pokazao da je jedan od najboljih (Foto: X.com/Cristiano Ronaldo)

Ronaldo je pogodio u 5, minuti iz penala za 1:0, a potom i u 20. za 2:0 nakon čega su posao dovršili Bruno Fernandes, Joao Cancelo i Joao Felix.

Portugal je u prošlom kolu trijumfom nad Slovačkom osigurao plasman na Euro, a sinoćnom pobjedom je osigurao prvo mjesto u našoj kvalifikacionoj grupi.

Nakon susreta Ronaldo se oglasio na Twitteru i napisao tri rečenice.

“Još jedna pobjeda i dobra igra cijele ekipe! Prvo mjesto u grupi osigurano! Ostajemo jaki!”, poručio je Ronaldo koji je sinoć protiv Zmajeva došao do brojke od 127 pogodaka u karijeri u 203. nastupu za Portugal. (tl9