Premijer futsal liga BiH: Bosna Kompred vodio, Salines TC pobijedio

Gradski derbi malonogometaša, u okviru 9. kola Premijer futsal lige BiH, odigran u tuzlanskom Mejdanu između Bosna Kompreda i Salines Tuzla Cityja, poslije velike borbe pripao je “Jarčevima” rezultatom 4:7 (2:1).

Bosna Kompred je poluvrijeme riješio u svoju korist golovima Zulića i Čorhodžića, dok je pogodak za goste postigao Avdić.

U nastavku kao da su se domaći igrači istrošili, što su iskoristili “Jarčevi” koji su s tri gola Avdića, te Ivankovića, Matijevića i Sesara potpuno preokrenuli rezultat u svoju korist, ostvarivši na kraju ubjedljivu pobjedu od 4:7.

Još dva gola za “komunalce” postigli su Ramić sa 7 metara i Hodžić u finišu susreta.

Salines Tuzla City na drugom mjestu prvenstvene tabele sada ima 20 bodova, dok je Bosna Kompred ostao na 9. (tl – Foto: Screenshot)