Povratnik u Premijer ligu slavio u Bijeljini

Leotar je u prvoj utakmici prvog kola nove sezone m:tel Premijer lige savladao Radnik i to na gostovanju u Bijeljini. Ekipa koju s klupe predvodi Branislav Krunić ostvarila je minimalnu pobjedu (0:1).

Na početku utakmice nije bilo većih uzbuđenja, a onda je u 11. minuti viđen dobar pokušaj Zečevića. Samo minutu poslije Pantelić je uputio centaršut i pogodio prečku.

U drugom dijelu prvi je prijetio Leotar, a Zečević je pokušao iz velike udaljenosti u 51. minuti, no Aljkanović nije imao problema.

Sekulović je doveo Leotar u prednost u 68. minuti. Aljkanović mu je odbranio jedan udarac, ali lopta se odbila ponovo do Sekulovića koji ju je poslao u mrežu za 0:1.

Radnik – Leotar 0:1

Stadion: Gradski stadionu Bijeljini. Sudija: Miloš Gigović. Žuti kartoni: Gogić (Radnik), Milić, Paranos, Kolak, Sekulović (Leotar).

RADNIK: Aljkanović, Šubert, Ristanović, Nikić, Sušić (od 83′ Vasić), Gogić (od 46′ Šarić), Popara, V. Đurić (od 71′ Hasukić), Marković (od 83′ Došlo), Motika (od 46′ Tahrić), Pantelić.

LEOTAR: Perišić, Arsić, A. Đurić, Milić, Čolić, Paranos (od 84′ Mićunović), Bosančić, Sekulović, Nikolić (od 64′ Andrić), Zečević (od 64′ Todorović), Ristić (od 84′ Kolak).