Plavi remizirali sa Slogom, Zrinjski napunio mrežu Posušja

Tuzla City i Sloga Meridian podijelili su bodove u vrlo siromašnoj predstavi 21. kola m:tel Premijer lige BiH.

U prvom poluvremenu domaćini su bili nešto bolji. Prilike su imali Kuzmanović i Pantelić, ali Brajlović je uspio sačuvati vlastitu mrežu.

Najbolju priliku Sloga je imala u 64. minuti. Nakon kontranapada je šutirao Baštić, ali pogodio prečku. Mnogo sreće za domaćina.

Zatim je Peci istrčao sam pred Fejzića u 78. minuti, ali golman Tuzla Cityja je izašao kao pobjednik. Peco je mogao i u nadoknadi postići pogodak, lopta je zamalo otišla pored gola.

I to je bilo to. Mršavih 0:0, rezultat kojim vjerovatno nijedna ekipa nije pretjerano zadovoljna.

Tuzla City – Sloga Meridian 0:0

Gradski stadion u Srebreniku. Glavni sudija: Mateo Musa (Čitluk).

TUZLA CITY: Fejzić, Radić, Šukilović, Čeliković, Mehidić, Karjašević, Mehmedović, Gavrić, Subašić, Kuzmanović, Đ. Pantelić.

SLOGA MEIDIAN: Brajlović, Nikolić, Popara, Čolić, Lalić, Baštić, Milanović, Mihajlović, Baranov, Đorić, Krstovski.

ZRINJSKI – POSUŠJE 5:0

Zrinjski je rutinski danas u Čitluku savladao Posušje u susretu 21. kola m:tel Premijer lige BiH i dodatno se učvrstio na liderskoj poziciji.

Strijelci: Bilbija 41’, 76’ i 90’, Ćorluka 53’, Tičinović 75’.

Stadion Bare u Čitluku. Glavni sudija: Admir Musić (Sarajevo). Crveni karton: Frane Maglica (Posušje).

ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Jakovljević, Barišić, Memija, Sučić, Ilinković, Ivančić, Tičinović, Ćuže, Bilbija.

POSUŠJE: Kukić, Lučić, Pavlović, Marković, Roca, Maglica, Landeka, Z. Begić, Rozić, D. Begić, Jović. (Sc)