Objavljen spisak U-17 odbojkašica za Balkansko prvenstvo u Vranju

0
305
(Foto: Ilustracija, arhiva)

Selektor ženske U-17 reprezentacije Bosne i Hercegovine, Mehmed Memišević, objavio je širi spisak odbojkašica za predstojeće Balkansko prvenstvo u Vranju (Srbija).

Na spisku su slijedeće odbojkašice:

TEHNIČARI:

  • Anđela Vujić – ŽOK „Gradiška“ Gradiška
  • Ajla Pandur – ŽOK „Smeč“ Lukavac
  • Ajdina Doborac – ŽOK „Kula Gradačac“ Gradačac
  • Anđelina Nikolić – ŽOK „Crvena Zvijezda“  Obudovac
  • Marija Torović  – OK „Velež“ Nevesinje
  • Berina Sokolović – OK „Centar-Ort“ Sarajevo
  • Amina Starhonić – OK „Goražde“ Goražde

PRIMAČI SERVISA:

  • Sanja Živanović – ŽOK „Bratunac“ Bratunac
  • Ivana Kičanović  – OK „Libero“ Bijeljina
  • Kristina Topić – OK „Volero“ Pale
  • Lara Đurđević– OK „Libero“ Bijeljina
  • Vanja Jokić – ŽOK „Bratunac“ Bratunac
  • Andrea Rapić – ŽOK „Gradiška“ Gradiška
  • Saša Markovič – ŽOK „Smeč“ Lukavac

KOREKTORI:

  • Marija Šarenac – OK „Smeč DN“ Brčko
  • Matea Stanković – ŽOK „Mikasa“ Tuzla
  • Aneta Ivković – OK „Velež“ Nevesinje
  • Marijana Sorajić – OK „Ljubinje-Bankom“ Ljubinje
  • Jovana Stević – OK „Modriča-Novoprom“ Modriča
  • Lejla Glamoč – OK „Centar-Ort“ Sarajevo
  • Milica Đorđević – ŽOK „Crvena Zvijezda“  Obudovac
  • Amina Musić – ŽOK „Lami“ Brčko

SREDNJI BLOKERI:

  • Sara Milošević – OK „Libero“ Bijeljina
  • Ema Klopić – OK „Sloboda“ Tuzla
  • Merjem Kisić – ŽOK „Smeč“ Lukavac
  • Marijana Brkić – OK „Velež“ Nevesinje
  • Jovana Stevanović – ŽOK „Bratunac“ Bratunac
  • Petra Nikolić – ŽOK „Crvena Zvijezda“  Obudovac
  • Stella Orkić – ŽOK „Orašje“ Orašje
  • Nora Barač – ŽOK „Kula Gradačac“ Gradačac
  • Esma Starhonić – OK „Goražde“ Goražde

LIBERO:

  • Dora Brašnić – ŽOK „Orašje“ Orašje
  • Vanja Vuković – OK „Velež“ Nevesinje
  • Nada Lazarević – ŽOK „Crvena Zvijezda“  Obudovac
  • Belma Hodžić – OK „Centar-Ort“ Sarajevo
  • Teodora Ilinčić – OK „Modriča-Novoprom“ Modriča
  • Asja Hamamdžić – ŽOK „Orašje“ Orašje

U-17 Balkansko prvenstvo za odbojkašice (igračice rođene 2006. i mlađe) održat će se od 6. do 10. jula 2022. godine u Vranju, Srbija.

GRUPA A: Srbija, Moldavija, Bosna i Hercegovina, Bugarska

GRUPA B: Turska, Rumunija, Sjeverna Makedonija (OS)

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here