Novi domaći poraz Tuzla Cityja: Ramić s tri gola donio Igmanu “zlatne bodove”!

Ekipa Tuzla Cityja je doživjela šesti poraz u ovoj sezoni, a na “domaćem” terenu savladao ih je Igman na krilima Mirsada Ramića, koji je postigao hat-trick.

Šok za Tuzla City već u drugoj minuti utakmice, Hrelja je sjajno prošao i ušao u šesnaesteraca, šutirao, golman Fejzić loše reagovao, ali Ramić se našao na pravom mjestu i loptu pospremio u mrežu.

Na iduću šansu na utakmici čekalo se sve do 24. minuti kada je Mehidić ubacio loptu u šesnaesterac, a mladi Nargalić se nije baš najbolje snašao, te je rezultat ostao 0:1.

U 40. minuti novu šansa za goste, Ramić samo sa pet metara šutira glavom, međutim sjajni Fejzić brani njegov udarac.

Četiri minute poslije, odlična kontra gostiju, Ramić je lobovao Fejzića i ovaj put zatresao mrežu ponovo.

Krenula je ekipa Tuzla Cityja u napada već od početka drugog poluvremena, Karjašević je sa preko 25 metara šutirao u 48. minuti, a Ćeman je uspio skrenuti loptu koja je pogodila prečku gola.

Ramić je novu šansu imao u 51. minuti, nakon ubačaja Hrelje, Ramić je šutirao pored gola.

U 59. minuti Tuzla City je smanjila prednost na 1:2, Eleouet je ušao u šesnaesterac gdje je prizemnim ubačejem pronašao Nukića koji je loptu posrepmio u mrežu.

Bodul je sjajno povukao loptu u novom kontra napadu Igmana, prevario je Karjaševića i povukao loptu nekih dvadesetak metara nakon čega je uposlio Ramića koji sjajnim udarcem matira Fejzića za svoj drugi hat-trick ove sezone.

Tek što se krenulo sa centra nakon gola Igmana Hrkać je uposlio Kuzmanovića u šesaestercu koji je poslao loptu pored Ćemana za smanjenje rezultata na 2:3.

Dvije velike šanse domaći su propustili u finišu utakmice, prvo je Mehidić šutirao sa dvadesetak metara i pogodio stativu, da bi minut poslije Nukić uposlio Veselinovića koji iz stopostosne prilike nije zatresao mrežu gostiju.