Kup BiH: Sloboda lako u osminu finala, Bekić postigao četiri gola! (Video)

Većina susreta šesnaestine finala Kupa BiH odigrana je u terminu od 14 sati.

Najviše pogodaka viđeno je na pomoćnom terenu Koševa, Sloboda je rezultatom 2:8 savladala Baton. Blistao je veteran Amer Bekić sa čak četiri pogotka.

Može biti slika sljedećeg: tekst "KUP BIH KRAJ SLOBODA TUZLA 1919 BATON Aิ SARAJEVO 28 MEDOŠEVIĆ 28' 11' 31' 51' 55' BEKIĆ ĆOSOVIĆ 65' 34' 82° HUSEJINOVIĆ 69' KOMAZEC 71' MEHMEDOVIĆ wwIn tuzlanski pilsner LEGEA PRATINAS: I fksloboda.tuzla + www.fksloboda.ba"Željezničar je slavio u Banovićima i ostvario plasman u osminu finala. Poveli su Plavi preko Beganovića, izjednačio je Avdić početkom drugog poluvremena, da bi konačnih 1:2 postavio Cocalić.

Velež je eliminisao TOŠK, golove u Tešnju postigli su Anđušić i Zajmović.

Izjavu trenera Adnana Jahića možete pogledati OVDJE

Zrinjski je bio ubjedljiv u gostima kod Zvijezde 09, Široki Brijeg je lako izašao na kraj s Famosom, a Posušje napunilo mrežu Koline.

Evo šta je poslije utakmice izjavio Amer Bekić

Iznenađenje je priredila ekipa Laktaša, koja je nakon preokreta savladala Igman sa 3:1. Premijerligaš je vodio na poluvremenu golom Blagojevića, da bi u drugom dijelu meča član Prve lige RS u potpunosti nadigrao goste.

Danas će se još odigrati utakmice:

Sloga Gornji Vakuf – Leotar (poluvrijeme 0:2)
Alfa Modriča – Tuzla City (16 sati – poluvrijeme 0:2)
Čelik – Sarajevo (18 sati) (TL – Video: FK Sloboda)

One comment

1. Feđa Dudić je poslije poraza od Čelika u Kupu BiH podnio ostavku, a danas mediji pišu da je najneuspješniji trener Sarajeva otkako se igra Premijer liga BiH. Kažu da je Dudić po utakmici u prosjeku osvajao 1,27 bodova.

Šta reći za naše hairlije iz Slobode, koji su najneuspješnija uprava otkako se igra Premijer liga. Drže Jahića koji je osvajao u prosjeku 1,16 bodova po utakmici, a sve smo bliže dnu i ispadanju.

Moj mali Šećo, niti si valjo kao fudbaler, a ni kao predsjednik kluba. vrijeme je za odlazak!