Juiorska reprezentacija BiH u nogometu “razbila” Srbiju

U prijateljskom nogometnom susretu, osigranom u Staroj Pazovi, juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je selekciju Srbije rezultatom 3:0 (1:0).

Izabranici Ivice Barbarića odigrali su vrlo dobro i zasluženo su slavili u duelu s domaćinom, koji je obilježio izvanredan nastup Filipa Ćuića, mladog igrača splitskog Hajduka.

Bosna i Hercegovina dolazi u vodstvo u 32. minuti, a strijelac je bio Ćuić.

U 50.minuti BiH je vodila 2:0, kada je nogometaš beogradske Crvene zvezde Aleksandar Kahvić zatresao mrežu protivničkog gola.

U 58. minuti ponovo je na sceni Ćuić koji je pored dvojice protivničkih igrača uspio lobovati golmana Srbije i postaviti konačan rezultat susreta u kojem su naši momci imali još nekoliko šansi i potpuno su nadigrali Srbiju.

Novi prijateljski meč selekcije Srbije i BiH odigrat će u nedjelju u Bačkoj Topoli (13 sati). (ss)