Igman pobijedio Tuzla City, pet golova i dva crvena kartona

U zaostaloj utakmici prvenstva BiH, Igman iz Konjica danas je u Doboj Kaknju pobijedio ekipu Tuzla Cityja rezultatom 3:2 (1:1).

Utakmica je obilovala uzbuđenjima, jer su osim pet golova viđena i dva crvena kartona.

Prvi je i to direktni u 39. minuti dobio Damir Mehidić, dok su snage na terenu izjednačene u 78. minuti kada je “crvendača” dobio domaći igrač Nermin Alagić.

Konjičani su poveli u 22. minuti kada je spektakularan gol iz slobodnjaka postigao Elvir Duraković.

Samo četiri minute kasnije Pantelić je izjednačio na 1:1, a poslije toga igrači Dragana Jovića imali su još nekoliko prilika da pređu u vodstvo.

Umjesto njima, uspjelo je to u 74. minuti Igmanu i  strijelcu Mirsadu Ramiću, bivšem igraču tuzlanskog tima.

Plavi su se vratili u igru nakon što je isključen Alagić, a strijelac je bio Smajlagić u 81. minuti.

Nade gostiju u povoljan rezultat pokopao je Bodul u 84. minuti susreta, a Jovićevi puleni morat će ustanoviti zašto im se događaju oscilacije u igri, kada ostvare dobar rezultat protiv težih protivnika, a padaju protiv “autsajdera”. (tl)