Igman i Sloboda podijelili bodove u utakmici koja nije ponudila mnogo uzbuđenja

Igman i Sloboda podijelili su bodove u slaboj utakmici, koja je ponudila jako malo uzbuđenja.

Solidnu priliku za domaće imao je Darko Bodul u 14. minuti, ali je slabo šutirao. Zatim je i Hrelja bio u šansi, ali nije se iskazao.

U drugom poluvremenu počela je prijetiti i Sloboda, Komazec je pokušao u 63. minuti, ali lopta odlazi pored gola. Zatim je Hebibović uputio udarac, ali neprecizan.

Najveće uzbuđenje desilo se u samom finišu susreta, kada prečka spašava Slobodu. Igman nije imao sreće, ostalo je 0:0 do posljednjeg sudijskog zvižduka.

Igman – Sloboda 0:0

MGM Arena u Doboju kod Kaknja. Glavni sudija: Frano Jelić (Široki Brijeg).

IGMAN: Ćeman, Alić, Ćubara, Alagić, Hebibović, Drljević, Bešagić, Bodul, Jakupović, Vazda, Hrelja.

SLOBODA: Bukvić, Jusić, Devedžić, J. Osmić, Kapetanović, M. Osmić, Maksimović, Delić, Vošnjak, Mehmedović, Komazec. (SCsport)