Golijada u Živinicama: Izviđač Agram slavio protiv Konjuha!

Na tabeli trenutno vodi Gračanica sa 19 bodova ( utakmica manje), a slijede Izviđač Agram 18, Borac 17... Konjuh je 7. sa 11 bodova, Sloboda 8. sa 10 (utakmica manje)
Rukomet, Premijer liga BiH, Sloboda, Konjuh
Rukometaši Konjuha polusezonu su završili u sredini prvenstvene tabele (Foto: Arhiva)

U utakmici posljednjeg, 13. kola Premijer lige za rukometaše, večeras je u Živinicama domaći Konjuh poražen u susretu sa Izviđačem Agramom iz Ljubuškog rezultatom 34:37 (14:17).

I dok su u prvom posluvremenu odbrane koliko-toliko funkcionisale, u nastavku je viđena prava golijada. Obje ekipoe zabile su po 20 golova (ukupno na utakmici 71), gosti nisu ispustili prednost s poluvremena i na kraju su bodovi otišli u Ljubuški.

Za Konjuh su pogađali: Musić 9, Memić 6, Selimović 5, Modrić 4 gola itd.

U ekipi Izviđača Agrama Češko je zabio 10, Pavlović 8, Odak 5, a Sakić 4 gola.

Večeras su odigrane još utakmice: Hercegovina – Leotar 32:31, Maglaj – Čapljina 37:36, a sutra igraju: Sloboda – Goražde (16 h), Vogošća – Gračanica (17 h), Sloga – Krivaja (18 h), dok je Borac slobodan.

Poslije ovog kola, slijedi pauza, prvenstvo se nastavlja u februaru 2024. godine.

Na tabeli trenutno vodi Gračanica sa 19 bodova ( utakmica manje), a slijede Izviđač Agram 18, Borac 17… Konjuh je 7. sa 11 bodova, Sloboda 8. sa 10 (utakmica manje)… (mp)