Edin Višća postao najbolji asistent u historiji turskog prvenstva

Višća je asistirao za utješni pogodak svog tima, ali je ipak ušao u anale turskog prvenstva kao najbolji asistent (Foto: Ilustracija, Facebook)

Trabzonspor na domaćem terenu u 21. kolu dočekao Galatasaray, a priliku za igru od prve minute imao je i naš bh. internacionalac Edin Višća.

Igrala se 79. minuta kada je Višaća sjajnim centaršutem nakon kornera asistirao Enisu Destanu koji je postigao utješni pogodak za domaćina obzirom dam da je to bio gol pri aktivnom rezultatu od 0:3 za goste.

Višći je ovo bila četvrta asistencija ove sezone, a njegova 109. ukupno u turskom prvenstvu što ga čini najboljim asistentom ikada u turskom prvenstvu.