Banjalučanin uhapšen nakon što je pijan pokazivao polni organ

 Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je  prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu

policija u banaluci uhapsila muskaraca koji je u vidno alkoholiziranom stanju pokazivao polni organ
(Iz policije navode da je prilikom hapšenja Banjalučanin bio pod dejstvom alkohola – Foto: Ilustracija)

Policijski službenici Policijske uprave Banja Luka lišili su slobode jučer lice N.S. iz Banjaluke, zbog počinjenih prekršaja „Vršenje fizioloških potreba i pokazivanje polnog organa“ iz člana 9. Zakona o javnom redu i miru i 52. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja RS.

„Navedeno lice se u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju kao pješak kretalo kolovoznom trakom i pokazivalo polni organ“, saopšteno je iz banjalučke policije.

 Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je  prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu. 

O navedenom je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjoj Luci – Odjeljenje za prekršaje. (tl)

Podijeli

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *