
U sarajevskom naselju Nova Otoka desila se saobraćajna nesreća u jutarnjim satima koja je mogla završiti kobno.
Iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo su za Klix.ba rekli da je jedna osoba povrijeđena te da se nalazi u prostorijama KUM-a.
Na videosnimku se može vidjeti kako je vozač uletio velikom brzinom na trotoar iznad kojeg se nalazi nekoliko kafića.
Kod obližnje klupe su stajale tri žene koje su razgovarale, a jedna od njih je u posljednji momenat primijetila dolazak automobila.
Upozorila je ostale te su se sklonile nakon čega se na snimku može vidjeti automobil koji ide velikom brzinom i naglo se zaustavlja.
Vozilo je završilo na krovu, a na njemu je vidljiva velika materijalna šteta. (tl)
