Al Sharjah ispao iz Lige prvaka: Pjanić dobio crveni karton!

Potom Miralem Pjanić dobija dva žuta kartona u kratkom roku, pa je prije vremena isključen.
Pjanić dobio crveni karton, Al Sharjah ispao iz Lige prvaka

(Pjanić je isključen zbog dva žuta kartona, ali je njegov tim već gubio utakmicu – Foto: Screenshot)

Fudbaleri Al Sharjaha iz Ujedinjenih Arapskih Emirata gostovali su u Jordanu kod Al-Faisaly Ammana i trebala im je pobjeda da se plasiraju u nokaut fazu azijske Lige prvaka, ali su poraženi sa 2:1.

Gosti su poveli u 34. minuti golom Ben Larbija i imali su prednost sve do 90. minute, kada Banihani zabija za 1:1. Potom je Rashid dobio crveni karton za goste, a u 97. minuti Kamergi je donio vodstvo Al-Faisaly Ammanu od 2:1.

Gosti su pored dva crvena kartona dobili i šest žutih. (vb)