
Policijski službenici Policijske uprave Banja Luka lišili su slobode jučer lice N.S. iz Banjaluke, zbog počinjenih prekršaja „Vršenje fizioloških potreba i pokazivanje polnog organa“ iz člana 9. Zakona o javnom redu i miru i 52. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja RS.
„Navedeno lice se u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju kao pješak kretalo kolovoznom trakom i pokazivalo polni organ“, saopšteno je iz banjalučke policije.
Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu.
O navedenom je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjoj Luci – Odjeljenje za prekršaje. (tl)
