Zavidovići: Krivaja savladala Slobodu u prijateljskom susretu

Domaći fudbaleri su to maksimalno iskoristili i do poluvremena stegli zasluženu prednost od dva gola razlike.

(Izabranici Zlatana Nalića poraženi u drugom pripremnom susretu – Foto: Darko Zabuš/TL)

Fudbaleri Slobode poraženi su u drugoj prijateljskoj utakmici u Zavidovićima od domaće Krivaje rezultatom 2:1 (2:0).

Šef stručnog štaba popularnih crveno-crnih sa Tušnja u prvom poluvremenu dao je priliku fudbalerima koji su na probi, te onima koji tek trebaju da pojačaju Slobodu pred novu sezonu. Domaći fudbaleri su to maksimalno iskoristili i do poluvremena stegli zasluženu prednost od dva gola razlike.

U nastavku susreta Sloboda je bacila sve karte u napad, te ubacila ono najjače što ima. Bila je to opsada gola domaćina, uspjeli su smanjiti na 2:1, te pogodili prečku, jedan poništen gol te prikazali mnogo bolju igru.

Međutim, do kraja susreta uspjeli su domaći da se odbrane, te na kraju upisali pobjedu. (sb)