Vozač kamiona stradao kod Bihaća nakon ranijeg incidenta u firmi

Prema informacijama Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona, A.K. je ranije tog dana u krugu kompanije Pirnar u Bosanskom Petrovcu upravljao kamionom i tom prilikom oštetio četiri vozila. Kako se navodi, dva vozila su bila u vlasništvu firme, dok su preostala, prema dostupnim saznanjima, pripadala njegovim kolegama

(Nakon oštećenja vozila kamionom završio u Uni, istraga u toku – Foto: Krupljani.ba)

Muškarac inicijala A.K. (42) iz Cazina izgubio je život nakon što je kamionom sletio u rijeku Unu na području Bihaća, a cijelom događaju prethodio je incident u krugu firme u kojoj je bio zaposlen.

Prema informacijama Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona, A.K. je ranije tog dana u krugu kompanije Pirnar u Bosanskom Petrovcu upravljao kamionom i tom prilikom oštetio četiri vozila. Kako se navodi, dva vozila su bila u vlasništvu firme, dok su preostala, prema dostupnim saznanjima, pripadala njegovim kolegama.

Portparol MUP-a USK Azra Malkić izjavila je da je muškarac potom napustio krug preduzeća i nastavio vožnju u pravcu Bihaća.

Policija je u međuvremenu zaprimila više prijava građana koji su primijetili neuobičajeno ponašanje vozača tokom kretanja. Prema tim navodima, kamion je kod Lavovskog mosta u naselju Ripač sletio u rijeku Unu, gdje je vozač smrtno stradao.

Iz nadležnih institucija ističu da motivi i okolnosti koje su dovele do ovog događaja još nisu utvrđeni. Uviđaj je u toku, a više informacija očekuje se nakon završetka istrage.

Prema nezvaničnim podacima, riječ je o osobi iz Cazina, dok će daljnji rad nadležnih organa rasvijetliti sve okolnosti ovog tragičnog slučaja.

Podijeli

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *