Tuzla City savladao Bratstvo za prvu pobjedu u sezoni (Foto)

Bratstvo je imalo terensku incijativu u prvom poluvremenu ali golman Tuzla Cityja Fejzić ostao je nesavladan.

(Izabranici Samira Adanalića stigli do prve pobjede u sezoni- Foto: Tuzlalive.ba)

Tuzla City je ostvario prvu pobjedu u sezoni savladavši Bratstvo rezultatom 1:0 u okviru 3. kola Prve lige FBiH. Presudni trenutak dogodio se u 15. minuti kada je Durmiš zatresao mrežu Bratstva. Iako su gosti bili aktivniji na početku, domaćin je brzo preuzeo kontrolu.

U drugom dijelu, ekipa iz Gračanice pokušala je izjednačiti, no bezuspješno, dok su domaći tražili penal u 81. minuti, no sudija Limov nije reagovao.

Tuzla City sada ima četiri boda, a u narednom kolu gostuju Stupčanici. Bratstvo će snage odmjeriti s Goraždem.

Rezultat: Tuzla City – Bratstvo 1:0 (Durmiš 15’).

Sastavi: Tuzla City: Fejzić, Durmiš, Imočanin, Huseinbašić, Halilović, Garčević, Osmić, Šećerović, Husejinović, Ćivić, Spahić.
Bratstvo: Šito, Sinanović, Devedžić, Husejnović, Pandžić, Berbić, Ćosić, Smajić, Mehić, Vasiljević, Kojić. (sb- Foto: Tuzlalive,ba)