Stupčanica prišla Slobodi na “minus dva”, preokret Čelika

prva liga fbih 25 kolo nk stupcanica - nk zvijezda
Tim iz Olova je minimalnim rezultatom savladao ekipu Zvijezde (Foto: NK Stupčanica)

Fudbaleri Stupčanice savladali su Zvijezdu iz Gradačca u 25. kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Tim iz Olova salavio je sa 1:0, a ovim trijumfom nastavio je potjeru za liderom Slobodom, kojoj je sada prišao na dva boda zaostatka (Tuzlaci imaju utakmicu manje, igraju sutra protiv Gornjeg Rahića).

Trenutak odluke na stadionu Danac dogodio se u 79. minuti kada je Fijad Mehanović pogodio sa bijele tačke za veliko slavlje domaćih.

Čelik je nakon preokreta slavio u regionalnom derbiju protiv Simm Baua. Gosti iz Kosove su vodili nakon prvog poluvremena, ali je Mašić golovima u 48. i 52. minuti osigurao Zeničanima tri važna boda.