Stupčanica nastavlja potjeru za Slobodom, Bratstvo pokorilo Bilino polje

Dva pogotka za domaće postigao je Fijad Mehanović (16', 53'), a u strijelce se upisao i Stefan Božić (34'). Počasni gol za goste postigao je rezervista Diallo u 90. minuti
prva liga fbih 23 kolo nk stupcanica
Tim iz Olova ostvario je sigurnu pobjedu protiv ekipe Budućnosti (Foto: Arhiva)

Fudbaleri Stupčanice slavili su 15. ovosezonsku pobjedu u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine i vratili se na pet bodova zaostatka za vodećom Slobodom.

Stupčanica je u Olovu trijumfovala protiv Budućnosti iz Banovića rezultatom 3:1.

Dva pogotka za domaće postigao je Fijad Mehanović (16’, 53’), a u strijelce se upisao i Stefan Božić (34’). Počasni gol za goste postigao je rezervista Diallo u 90. minuti.

Sjajne partije u proljetnom dijelu sezone nastavili su pružati fudbaleri Bratstva koji su rezultatom 1:0 slavili protiv Čelika na Bilinom polju.

Gol odluke postigao je Edis Smajić u 22. minuti.

Za Bratstvo je ovo šesta vezana pobjeda i sada su treći na tabeli, dok je Čelik osmi, a ovo mu je bio prvi ovosezonski poraz u Zenici.

Gornji Rahić je pred svojim navijačima poslije preokreta savladao TOŠK sa 2:1. (tl)