Stupčanica bez većih problema savladala Tuzla City

U prvom poluvremenu nismo vidjeli puno prilika pa je rezultat završio nepopularnih 0:0.

(Fudbaleri Stupčanice upisali novu pobjedu – Foto: NK Stupčanica)

U 4. kolu Prve lige Federacije BiH Stupčanica je na svom terenu dočekala Tuzla City i na kraju upisala novu pobjedu – 2:0.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli puno prilika pa je rezultat završio s nepopularnih 0:0.

Nastavak je dobio mnogo bolju igru domaćeg sastava, te je u 54. minuti Tarik Haznadar pogodio za vodstvo Stupčanice. Tačku na i u ovom susretu, u 71. minuti, stavlja Dino Kalesić pogotkom za nova tri boda na kontu kluba iz Olova.

Sastavi ekipa:

Stupčanica: Ćulov, Kobašević, Bešić, Haznadar, Kalesić, Temin, Delić, Mehanović, Karahmetović, Hubanić, Mujarić.

Tuzla City: Fejzić, Trako, Sejdinović, Durmiš, Imočanin, Halilović, Garčević, Jašarević, Husejinović, Osmić, Suljić. (tl)