Sloboda i Radnik odigrali neriješeno na Tušnju (Foto)

pripremna utakmica fk sloboda - fk radnik
(Said Huseinović pogodio je iz penala za Slobodu – Foto: D. Zabuš/TL)

Sloboda i Radnik u prijateljskom susretu na Tušnju odigrali su na kraju 1:1 (1:1).

Odlično su izabranici Zlatana Nalića otvorili susret, imali su više od igre dok se gosti iz Bijeljine uglavnom bazirali na odbranu.

Igrala se 15. minuta kada je Said Husjeinović sjajno prošao po krilu, da bi ga jedan od gostujućih fudbalera srušio u šesnestercu, što je sudija današnjeg susreta okarakterizirao kao najstrožu kaznu. Siguran egzekutor bio je Husejnović za vodstvo domaćeg sastava.

Nastavila je Sloboda da kombinuje pred golom gostiju, ali onda je sjevnula sjajna kontra gostiju, te na kraju Andrija Janjić je pogodio za 1:1. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta osim velikog broja izmjena nismo vidjeli apsulutno ništa, pa je na kraju završilo 1:1.