Premijer liga: Borac pobijedio Zrinjski, Radnik i Široki podijelili bodove

Lijepa noć za Bijeljince večeras na Gradskom stadionu, na kojem su prvi put zasijali reflektori, nije krunisana pobjedom Radnika, pošto je duel sa Širokim Brijegom završen neriješenim rezultatom 1:1 (0:0).

Široki je nešto bolje počeo drugi dio susreta, a u 68. minuti je stigao do vodstva. Jovan Motika je napravio veliku grešku, izgubio je loptu, koja dolazi do Dine Ćorića, a on je šalje iza leđa Kozića.

Ipak, Petrovićev tim je imao spreman odgovor, te je poravnao za deset minuta. Bradonjić je fantastično prevario Stanića, poslao loptu do Đurića, a iskusni veznjak asistirao za Šarića, koji pogađa za 1:1.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, iako su oba tima u posljednjim sekundama imali po jednu sjajnu šansu..

Široki je tako upisao drugi vezani remi i ima osam bodova, dok je za Radnik ovo čak treći remi u tri utakmice…

U prvoj utakmici danas Borac je u Banjoj Luci pobijedi Zrinjski 1:0. Jedini pogodak postigao je Stojan Vranješ u 7. minuti na asistenciju Dine Ziljkića.