Posušje pobjedom otvorilo sezonu, Igman zadesio veliki peh

Rozić je šutirao glavom, Aćimović je loše reagovao, a lopta se odbila do Jenjića koji je pogodio za 1:0

(Kao i jučer Radnik i Široki, i Posušje je jednim golom osvojilo tri boda – FOTO: FB)

U okviru 1. kola WWin lige Bosne i Hercegovine utakmicu su odigrali HŠK Posušje i Igman Konjic, a meč je završen rezultatom 1:0 (0:0)

U 55. minuti uslijedila je nevjerojatna situacija na stadionu. Golman Igmana se povrijedio, a na gol je stao Aćimović. Prva prava prilika nakon što je Aćimović stao na gol Igmana je Posušje je je u 62. minuti iskoristilo. Rozić je šutirao glavom, Aćimović je loše reagovao, a lopta se odbila do Jenjića koji je pogodio za 1:0.

Do kraja utakmice nije bilo promjena rezultata, te je Posušje ostvarilo svoju prvu pobjedu u novoj sezoni.