Odbojkašice Slobode u polufinalu Kupa Federacije BiH (Foto)

Odbojkašice Slobode revanširale su se sarajevskim igračicama za poraz u 1. kolu prvenstva BiH

Odbojkašice tuzlanske Slobode plasirale su se u polufinale Kupa Federacije BiH nakon štoi su večeras u dvorani Mejdan u Tuzli pobijedile ekipu Centar ORT iz Sarajeva rezultatom 3:0.

Domaće odbojkašice sigurno su dobile prvi i treći set (25:19, 25:17), dok je nešto više borbe i neizvjesnosti viđeno u drugom setu koji je završen rezultatom 26:24.

Ekipa trenera Armina Derviševića u polufinalu će se sastati sa sarajevskom Bosnom.

Podsjećamo, prošle subote u okviru 1. kola Premijer lige BiH, Centar ORT je u Sarajevu pobijedio Slobodu sa 3:1, tako da je večerašnja pobjeda Tuzlanki bio revanš s kamatom.

U 2. kolu prvenstva BiH Sloboda će ponovo gostovati, ovoga puta u Goraždu, u subotu od 19 sati. (tl)