Mršava “generalka” na Tušnju: Sloboda remizirala s ekipom G. Rahića (Foto)

Ovo je bila treća pripremna utakmica Nalićevijh izabranika. Prethodno su u Bijeljini poraženi od Zvijezde 09 (1:2), dok su u Laktašima pobijedili istoimenog člana Prve lige RS, Laktaše (4:3)

Posljednju pripremnu utakmicu pred duel u okviru Kupa Bosne i Hercegovine protiv Sarajeva odigrala je danas ekipa Slobode. Oni su na Tušnju snage odmjerili sa ekipom Gornjeg Rahića, a utakmica je na kraju završena bez pobjednika – 1:1 (0:0).

Od prve minute krenuli su Tuzlaci ofanzivno i imali su nekoliko dobrih prilika da postignu pogodak, ali se to dogodilo tek na otvaranju drugog poluvremena. Tačnije u 48. minuti, a strijelac je bio Kurtalić.

Gosti su izjednačili nešto kasnije s “bijele tačke”, a strijelac je bio Mazić.

Ovo je bila treća pripremna utakmica Nalićevih izabranika. Prethodno su u Bijeljini poraženi od Zvijezde 09 (1:2), dok su u Laktašima pobijedili istoimenog člana Prve lige RS (4:3).

Jasno je da ovakvim rezultatom Nalić ne može biti zadovoljan uoči susreta s ekipom Sarajeva u osmini finala Kupa BiH (11, februar), ali ostaje nada da će igrači protiv Bordo tima biti motivirani i da će, poput susreta sa Željom, izboriti plasman u naredni krug takmičenja. (tl – Foto: Darko Zabuš)