Modrić u suzama: Ne znam gdje je sudac našao osam minuta nadoknade!

Teoretski možemo proći, ali nam se nikad ništa nije poklopilo. Prošlu utakmicu u 95., sad u 98. minuti... Na nama se pokazalo da je nogomet okrutan. Vidjet ćemo je li vrijeme za oproštaj, nije sad za tu priču", rekao je Modrić za HRT
Modrić u suzama: Ne znam gdje je sudac našao osam minuta nadoknade

(Da li ga je Dalić trebao zamijeniti – Luka Modrić – Foto: Agencije)

Hrvatska reprezentacija remizirala je s Italijom 1:1 u zadnjem kolu grupe B Evropskog prvenstva.

Tako završava na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda i samo u teoriji ima nadu za prolazak u osminu finala.

Vodila je Hrvatska od 55. minute golom Luke Modrića, ali u osmoj minuti sudijske nadoknade, odnosno u zadnjem napadu na utakmici, Mattia Zaccagni šokirao je ekipu Zlatka Dalića i zabio za prolazak Italije. Utakmicu je pred kamerama HRT-a komentarisao uplakani Luka Modrić.

“Ne znam šta da vam kažem. Nogomet je nekad okrutan i to se danas pokazalo. Šta je, tu je. Ne znam gdje je sudac našao osam minuta da produži. Ako trebaš pasti, treba pasti ovako. Nije neka utjeha. Nismo sumnjali u navijače, znali smo da su iza nas. Uvijek su tu, hvala im. Žao nam je što nije bila pobjeda da odemo u drugi krug, ali šta je tu je.

Teoretski možemo proći, ali nam se nikad ništa nije poklopilo. Prošlu utakmicu u 95., sad u 98. minuti… Na nama se pokazalo da je nogomet okrutan. Vidjet ćemo je li vrijeme za oproštaj, nije sad za tu priču”, rekao je Modrić za HRT.

“Ja bih volio da mogu vječno igrati nogomet, ali sigurno će doći trenutak da ću morati stati. Još ću nastaviti, ne znam koliko, pa ćemo vidjeti. Stresno je. Borili smo se k'o lavovi do kraja, nogomet je bio okrutan danas, pa i zadnju utakmicu, primili smo dva gola u zadnjim sekundama utakmice. Nekad ti donese, nekad ti uzme, izgubiti na ovakav način…

Nismo izgubili, ali stvarno je teško, teško je pronaći neke riječi kako bih opisao svoje trenutno stanje, svoje i saigrača, vjerujem i navijača. Ako se nekad treba pasti na neki način, onda je to ovako jer smo se borili od početka, dali smo sve za Hrvatsku i tako se igra za Hrvatsku bez obzira na rezultat. Zaslužili smo više”, rekao je Modrić na presici.