Mladost Solina pobjednik Kupa NS Tuzla (Foto)

Sigurno sjajna sezona za izabranike Samira Jogunčića, međutim za njih sezona još uvijek nije gotova, te ostaje im još finale kupa TK gdje će pokušati donijeti još jedan pehar na "Studenac
finale kupa grada tuzla fk mladost solina - fk mladost gornja tuzla
(Fudbaleri Mladosti iz Soline osvajači su kupa Grada Tuzla – Foto: D. Zabuš)

Danas je odigrana finala utakmica Kupa grada Tuzle između Mladosti iz Soline, te istoimene ekipe iz Gornje Tuzle. Slavili su izabranici Samira Jogunčića rezultatom 4:0(2:0).

Od početka susreta ekipa iz Soline nametnula je svoj tempo igre, te povela golom Kovačevića, da bi do poluvremena to vodstvo udvostručio Fejzić.

I u nastavku susreta bolja igra fudbalera Soline, te sa dva gola sjajnog Alagića na kraju zasluženo ponijela titulu najboljeg u gradu Tuzli.

Sigurno sjajna sezona za izabranike Samira Jogunčića, međutim za njih sezona još uvijek nije gotova, te ostaje im još finale kupa TK gdje će pokušati donijeti još jedan pehar na “Studenac. (tl)