Lana Pudar iz šeste staze lovi novu medalju, evo gdje gledati finale Evropskog prvenstva

lana pudar finale ep beograd disciplina 200 meteara delfin
(Lana Pudar će danas u svojoj omiljenoj disciplini pokušati osvojiti medalju – Foto: Arhiva)

Lana Pudar, najbolja bosanskohercegovačka plivačica, večeras će u Beogradu loviti novu medalju – treću sa evropskih prvenstava u velikim bazenima.

Pudar nije blistala u polufinalu na 200 metara delfin. U prvoj polufinalnoj grupi osvojila je drugo mjesto isplivavši ovu dionicu u vremenu 2:10.39, što je u konačnici bilo dovoljno za četvrto mjesto.

Stoga će u lov na novo odličje iz šeste staze, što i nije baš najbolja startna pozicija. No, treba znati da ova disciplina najbolje leži našoj plivačici i vjerujemo da će “dodati gas” kada bude trebalo i ponovo nas obradovati.

Finale na 200 metara delfin na rasporedu je u 18.46 sati, a direktan TV prijenos osiguran je na Arena 1 Premium. (tl)