Iman Avdić osma na EP u Beogradu

Članica Plivačkog kluba Sport time iz Sarajeva, iako još uvijek juniorka, napravila je veliki posao plasmanom u finale
mlada plivacica bih iman avdic osvojila 8 mjesto na ep u beogradu u disciplini 400 metara slobodno
(Iman Avdić nastupila je u finalnoj utrci 400 metara slobodnim stilom – Foto: PK Sport Time)

Iman Avdić mlada reprezentativka Bosne i Hercegovine u plivanju osvojila je osmo mjesto u finalu utrke na 400 metara slobodno na Evropskom seniorskom prvenstvu koje se održava u Beogradu.

Ovu dionicu isplivala je u vremenu 4:21.95. Zlato je osvojila Ajna Kesely sa vremenom 4:06.56.

plasmanom u finale.

Vezani članci
Iman Avdić u finalu EP na 400 m kraul
Pudar i Avdić plasirali se u polufinale EP-a u Beogradu

Iman Avdić ja na Evropskom seniorskom prvenstvu ranije izborila polufinalu u disciplini 200 metara mješovito i nastup završila na 12. mjestu. Polufinale je plivala i na 200 metara delfin gdje je bila 13. (tl)