GOŠK osvojio prvi bod ove sezone!

U sljedećem kolu, Široki gostuje kod Zrinjskog, dok GOŠK dočekuje Velež.
GOSK - Posusje 0-1
(Izabranici Danijela Pranjića vratili se iz dva gola zaostatka – Foto: HSK Posusje)

U 7. kolu WWin lige BiH, NK Široki Brijeg i NK GOŠK podijelili su bodove na Pecari, odigravši 2:2.

Domaći su poveli već u 25. sekundi preko Chinedua, koji je iskoristio asistenciju Jelavića. Gosti su brzo uzvratili, ali nisu bili precizni u ranoj fazi meča. U 38. minuti Široki je udvostručio prednost kada je Matić glavom poslao loptu u mrežu, ponovo na Jelavićevu asistenciju.

GOŠK je smanjio zaostatak u 52. minuti preko Sipovića, a izjednačili su u 74. minuti golom Mihaljevića. Domaći su imali priliku za pobjedu u 93. minuti, ali Senić je pogodio stativu.

GOŠK je tako osvojio prvi bod ove sezone, dok Široki ostaje u borbi za gornji dio tabele. U sljedećem kolu, Široki gostuje kod Zrinjskog, dok GOŠK dočekuje Velež.

NK Široki Brijeg: Tomić, Pranjić, Senić, Vučur, Zlomislić, Chinedu, Bagarić, Matić, Kolarić, Jelavić, Tomić.

NK GOŠK: Kolak, Lagumdžija, Šuta, Mizić, Perić, Sipović, Šroler, Ljukovac, Martić, Perić, Gogić.