Fudbalerke Slobode ubjedljivo poražene na Tušnju (Foto)

U nastavku susreta vidjeli smo još četiri gola u mreži Slobode

(Gošće iz Sarajeva od početka susreta nametnule su svoj tempo i na kraju ubjedljivo slavile- Foto: S.B)

U zaostaloj utakmici 1. kola Premijer Ženske lige BiH na Tušnju su se sastale domaća ekipa Slobode i SFK 2000 iz Sarajeva. Gošće su na kraju odnijele ubjedljivu pobjedu rezultatom 8:0 (4:0).

Dobro su parirale domaće fudbalerke gošćama sve do 13. minute kada Merjem Medić pogađa za 1:0, samo sedam minuta kasnije Petra Pezelj iz kaznenog udarca povećava vodstvo na 2:0.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak igrala se 25. minuta kada Nikolina Vujadin povećava na sada već visokih 3:0. Do poluvremena vidjeli smo još jedan pogodak u mreži domaćeg tima, kada je Amila Abdukić pogodila za 4:0, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta vidjeli smo još četiri gola u mreži Slobode. Prvo je Nikolina Vujadin u 47. minuti postigla novi gol za visokih 5:0, da bi do kraja susreta mrežu domaćeg sastava pogađale i Ena Šabanagić, Mia Kuljanin i Đula Velagić za na kraju ubjedljivu pobjedu od 8:0. (SB, Foto: SB)