Filmske večeri u kampusu: Ljetni univerzitet Tuzla organizuje Kino pod zvijezdama

Program svake večeri počinje u 19:00 sati uz filmske kvizove, druženje i zabavne sadržaje, dok su od 20:00 sati predviđene projekcije studentskih kratkometražnih filmova

Trodnevni filmski program na Ljetnom univerzitetu Tuzla

U okviru Ljetnog univerziteta Tuzla, na prostoru Univerzitetskog kampusa od 18. do 20. juna bit će održano “Kino pod zvijezdama” – trodnevni filmski događaj koji spaja studentsko stvaralaštvo, kultne naslove i interaktivne aktivnosti na otvorenom.

Program svake večeri počinje u 19:00 sati uz filmske kvizove, druženje i zabavne sadržaje, dok su od 20:00 sati predviđene projekcije studentskih kratkometražnih filmova. Među njima će biti i radovi studenata Filozofskog fakulteta, realizirani u okviru predmeta Angloamerička kinematografija.

Publika će imati priliku uživati u jedinstvenoj atmosferi i spoju edukacije i zabave pod vedrim nebom. Organizatori pozivaju sve građane, a posebno studente, da se pridruže i podrže mlade autore te postanu dio ljetne filmske priče u Tuzli.

Podijeli

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *