Euro 2024: Njemačka izjednačila protiv Švicarske u drugoj minuti sudijskog vremena (Foto)

Dobar fudbal dvije reprezentacije koje su i prije međusobnog susreta osigurale plasman u nokaut fazu EP-a u Njemačkoj

U susretu 3. kola grupe A na Evropskom prvenstvu u fudbalu, koje se održava u Njemačkoj, Švicarska je iznenadila domaćina, Njemačku, vodila je od 28. minute, ali je na kraju meč ipak završen remijem 1:1 (1:0), jer je domaćin prvenstva izjednačio u drugoj minuti sudijskog vremena.

Pogodak za Švicarsku postigao je Ndoye na asistenciju Freulera u 28. minuti utakmice, a izjednačio je Fullkrug u drugoj minuti sudijske nadoknade vremena.

Obje reprezentacije prije ovog kola osigurale su plasman u nokaut fazu EP-a.

U drugom večerašnjem susretu ove grupe duel između Škotske i Mađarske završen je rezultatom 0:1. Gol je u 10 minuti sudijskog vremena postigao Csoboth (90+10).

Poslije 3. kola prva na tabeli je Njemačka sa 7 bodova, Švicarska ima 5, Mađarska 3, a Škotska 1 bod. (tl)