Bratstvo iz Gračanice savladalo dva premijerligaša i osvojilo turnir u Doboj Istoku!

(NK Bratstvo Gračanica – pobjednici Memorijalnog turnira u Klokotnici – Foto: FB)

U Doboj Istoku završen je 26. po redu Memorijalni turnir “11 šehida nogometnih asova Doboj Istoka” koji je ovo godine imao četiri učesnika iz tri različita ranga bh. fudbala.

Ekipa Bratstva iz Gračanice najavila sjajnu sezonu u Prvoj ligi FBiH, savladavši na turniru dva premijerligaša – Slobodu iz Tuzle i Igman iz Konjica, čime su ujedno najavili i trku za naslov prvaka Prve federalne lige i plasman u Premijer ligu BiH.

Nakon što je u polufinalu pobijedilo tuzlansku Slobodu, danas je Bratstvo u finalu savladalo ekipu Igmana iz Konjica rezultatom 2:1.

Treće mjesto na turniru u Doboj Istoku zauzela je tuzlanska Sloboda koja je savladala domaćina Doboj Istok rezultatom 2:1. (t)