Pripreme Plavih u Antaliji za sada protiču prema planu (Foto: Ilustracija, Facebook)

Fudbaleri Tuzla Cityja odigrat će u Antaliji danas drugu pripremnu utakmicu.

U 15 sati izabranici trenera Slavka Petrovića odmjerit će snage s poznatim bugarskim klubom, Levskim iz Sofije.

LIVE STREAM

U prvoj utakmici na pripremama u Antaliji igrači Tuzla Cityja prekjučer su remizirali protiv uzbekistanske ekipe Pakhtakor Taskent rezultatom 1:1 (1:0), a gol za Plave postigao je Pantelić.

Vezani članci

PRVA KONTROLNA UTAKMICA

Do kraja priprema u Antaliji Plavi iz Simin Hana odigrat će susrete sa ekipama Dečića iz Tuzi (Crna Gora, 29. januara), te Maribora (Slovenija, 1. februara). (TL)

One comment

1. […] U drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Beleku (Antalija, Turska) fudbaleri Tuzla Cityja poraženi su od bugarskog prvoligaša, ekipe Levskog iz Sofije, rezultatom 0:2 (0:1).Bugari su u vodstvo došli u 23. minuti pogotkom Ricardinha, dok je konačan rezultat u 57. minuti postigao Petkov udarcem sa “kreča”.Prije dva dana Tuzla City je remizirao s uzbekistanskim predstavnikom Pakhtakorom iz Taškenta (1:1).Vezani članciDANAS SUSRET S EKIPOM LEVSKOG […]