Sloboda u Hadžićima nastavila pobjedničku seriju

Sedma pobjeda Slobode u nizu, ovoga puita ostvarena na veoma teškom terenu

Sloboda ostavrila sedmu uzastopnu pobjedu (Foto: Arhiva)

Radnik je u Hadžićima dočekao neporaženu Slobodu, a utakmica je odigrana po lošem vremenu gdje je kiša stvarala dosta problema igračima oba tima.

Radnik je poveo sa 1:0 sjajnim golom Nargalića u 20. minuti, a Sloboda se brzo vratila u susret. U 25. minuti Hasanbegović poravnava na 1:1.

Nakon toga bilo je prilika pred oba gola, ali većinom smo gledali borbu na sredini terena koliko su to uslovi dozvoljavali.

U 70. minuti slavlje gostiju. Delić je iskoristio jednu priliku, pogodio za 1:2 i ispostavilo se na kraju donio trijumf Tuzlacima koji su tako nastavili pobjedničku seriju.

Sedma pobjeda ekipe Zlatana Nalića učvrstila ih je na čelnoj poziciji sa 21. bodom. Tuzlaci su do sada postigli 16 golova, a primili svega 3!

Radnik Hadžići – Sloboda 1:2 (Nargalić 20'/Hasanbegović 25’, Delić 70’)

RADNIK HADŽIĆI: Jamaković, Sabljica, Kobašević, Kovačević, Konjhodžić, Nargalić, Kazić, Jašarević, Ramić, Alagić, Jusupović.

SLOBODA: Muminović, Beganović, Mujkić, Dilaver, Dervišagić, Kurtalić, Kapetanović, Mredović, Hasanbegović, Kalesić, Hadžanović. (ssb, tl)

Sloboda ostvarila i sedmu uzastopnu pobjedu u prvenstvu, te uvjerljivo vodi na tabeli (Foto. D. Zabuš, arhiva)