Posušaci ubacili četiri “komada” u mrežu Sloge Meridian

Potpuno je nemoćan tim Vlade Jagodića bio u meču 6. kola Premijer lige BiH, a Posušje je stiglo do zasluženog trijumfa.

Meč je obilježio Dominik Begić koji je večeras zaista blistao, pošto je postigao gol i upisao dvije asistencije (kao asistenciju računamo izboren penal).

Nije bilo spasa za Dobojlije u 44. minuti, kada je Dominik Begić izborio jedanaesterac, a realizirao ga je pomenuti Boban za 1:0.

Potom u sudijskoj nadoknadi Posušje stiže i do drugog gola, a ovaj put D. Begić asistira za Nikolu Mandića, koji pogađa za 2:0.

Sjajno je Posušje ušlo i u drugi dio meča, te u 53. minuti D. Begić fantastičnu predstavu kruniše i pogotkom za 3:0.

U 62. minuti je na 4:0 povisio Karlo Kamenar, koji je u mrežu pospremio jednu odbijenu loptu.