Tuzla City u “generalci” poražen na gostovanju kod Željezničara

Željezničar je ostvario pobjedu nad Tuzla Cityjem u posljednjoj provjeri pred početak nove sezone Premijer lige BiH, rezultatom 3:1.

Mrežu Tuzla Cityja načeo je Kosorić, koji je u 27. minuti natrčao na jedan “odbijanac” nakon što je prethodno šutirao Hajdarević.

Tim Zlatana Nalića imao svoje šanse, pogotovo u završnici susreta.

Samo dvije minute kasnije, na ubačaj Bekrića odlično reaguje Juričić i udvostručuje prednost domaćih.

Drugo poluvrijeme donosi nova uzbuđenja. Beganović je smanjio na 2:1 sa bijele tačke u 88. minuti, nakon što je prethodno uzdrmao prečku Željinog gola, da bi konačnih 3:1 postavio Luka Miletić u sudijskoj nadoknadi.

Željezničar – Tuzla City 3:1

ŽELJEZNIČAR: Erić, Stevanović, Kosorić (Miletić od 73.), Ikić, Šehić (Milićević od 73.), Sadiković, Hajdarević, Veselinović (Alispahić od 60.), Bekrić, Lendrić (Hajrić od 73.), Juričić (Blažević od 73.).

TUZLA CITY: Fejzić, Đerić, Rugašević, Rustemović, Karjašević, Džafić, Maksimović, Nukić, Ramić, Kojić, Kostić.