
Hercegovinu je danas pogodila teška saobraćajna tragedija u kojoj su život izgubile četiri osobe. U jutarnjim satima, kod mjesta Ševaš njive između Mostara i Čapljine, poginule su tri mlade osobe u sudaru tri vozila.
Nažalost, samo nekoliko sati kasnije, još jedna nesreća s tragičnim ishodom dogodila se u mjestu Rotimlja, na magistralnom putu Mostar–Stolac.
Oko 14 sati, došlo je do sudara između motocikla marke Kawasaki i vozila Peugeot. Motociklista inicijala B.V. zadobio je teške povrede i hitno je prevezen u Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar, gdje je kasnije preminuo.
Vozač Peugeota, I.K. (28), također je povrijeđen i zadržan u bolnici na daljem liječenju.
Nadležni organi obavili su uviđaj, a istraga o tačnim okolnostima obje nesreće je u toku. Hercegovina danas broji izgubljene živote, a ceste ponovo podsjećaju koliko sekunde mogu promijeniti sve
