Krenula Wwin liga BiH: Radnik u gostima bolji od GOŠK-a

Damjan Krajišnik je šutirao u slabo postavljenog mladog Karića i postigao prvi gol u novoj sezoni
(Bijeljinci su jednim pogotkom osvojili tri boda na startu nove sezone Wwin lige – Foto: FB)

Na stadionu Perica Pero Pavlović u Gabeli odigrana je večeras prva utakmica 1. kola nove sezone WWin lige Bosne i Hercegovine između GOŠK-a i Radnika iz Bijeljine.

Gosti iz jedinog udarca u okvir gola postigli pogodak za minimalnu pobjedu rezultatom 0:1.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo, obje ekipe su igrale prilično oprezno te nije bilo nekih izglednih prilika.

Pogodak je postignut u 75. minuti susreta. Slobodan udarac na ivici kaznenog prostora dosuđen je za goste u 75. minuti, Damjan Krajišnik je šutirao u slabo postavljenog mladog Karića i postigao prvi gol u novoj sezoni, te donio prednost i, na kraju, pobjedu Radniku.

Domaćin je nakon primljenog pogotka pokušao ekspresno uvratiti i doći do poravnanja, dobru šansu za to imali su već u 83. minuti kada je Čoko šutirao i pogodio stativu gola Radnika. (tl)