Željezničar u posljednjoj provjeri savladao Tuzla City

(Detalj sa nedavne utakmice Radnički Lukavac – Tuzla City – Foto: FB)

Fudbaleri Željezničara su u petoj pripremnoj utakmici savladali Tuzla City sa 2:0 (0:0)

U prvom dijelu nismo vidjeli pogotke, iako su Plavi imali nekoliko dobrih situacija pred golom Plavih iz Simin Hana.

Domaći su poveli u 62. minuti. Boljević je ubacio, Krpićev udarac odbranio Fejzić, a odbijenu loptu u gol šalje Hiroš. Na 2:0 povisio je Boljević nekoliko minuta poslije, prethodno se Cvetanoski dobro izborio za loptu i asistirao.

Željezničar će sutra odigrati prijateljsku utakmicu protiv NK Orahovica u Donjoj Orahovici, a povodom 50. rođendana ovog kluba. Susret počinje u 18:00 sati.

Novu sezonu Željezničar otvara u subotu kada će na Grbavici dočekati Široki Brijeg (21:00). (tl)