Nalić: Gol Komazeca bio je pokretački; Kulović: Ovo je pobjeda Slobode za Wwin ligu! (Foto/Video)

(Zlatan Nalić i Faruk Kulović – Foto: Ilustracija, Tuzlalive.ba)

Fudbaleri Slobode ostvarili su protiv Bratstva iz Gračanice novu pobjedu (2:0), zabilježivši petnaestu utakmicu bez poraza.

Vidjeli smo dva sjajna gola (Komazec i Ignjatović), vidjeli smo i gol Gračanlija koji je poništen (Poturalić), a treba reći da su gosti od 56. minute igrali s igračem manje jer je Devedžić isključen.

Evo šta su poslije utakmice izjavili trener Slobode, Zlatan Nalić, i trener Bratstva, Faruk Kulović.

(TL – Video: E. Dindić)